Menu

Dimer Turizm


Uzman kadrosu ile siz değerli misafirlerimizin hayalindeki tatili en hesaplı fiyatlarla sunabilmek amacını öncelikli politika edinmiştir. Bu tecrube ve itibar ile çıktığımız yolda hizmet kalitemizi ve güvenilirliğimizi referanslarımız ile tescillemiş bulunmaktayız. Sahip olmaya çalıştığımız hizmet devamlılığı ve kaliteli tesisleri uygun fiyatlara misafirlerimizle buluşturabilme amacımızla, sektördeki sağlam ve güvenilir ilişkilerimiz sayesinde misafir memnuniyeti konusunda iddaalı ve satış sonrası gerek konaklama, gerekse konaklama sonrası tatil ile ilgili tüm konularda hizmet bilinci yerleşmiş bir anlayışla yolumuza devam etmekteyiz. Sizlerin çok daha yakın, kolay ve zahmetsiz ulaşabileceğiniz, ilk elden hizmet ve hızlı servis ağı kalitemizle en güvenilir tatil danışmanınız olmak üzere çıktığımız bu yolda sizlere de, en doğru tercihi yaptığınızdan emin tatilinizin keyfini çıkarmak kalıyor.

Misyon


Müşterilere en iyi çözümü hızlı ve doğru sunacak güncel yöntemler ve araçları kullanmak, satış sonrası hizmetimizle müşteri bağlılığı ve güvenilirliği sağlamak.

Vizyon


Turizm sektöründe karlı büyüyerek kalıcı olmak ve yüksek firma bilinirliliğine ulaşarak turizmin her alanında ulusal çapta Mersin temsilcisi olmak